טיול מאורגן לקובה וקוסטה ריקה

Costa-Rica

קוסטה ריקה - המקום המושלם לחופשה המושלמת.

טיול מאורגן לקובה וקוסטה ריקה

טיולים מאורגנים הינם דרך נפלאה להכיר מדינות שטרם ביקרנו בהם, להיחשף למקומות מיוחדים שאליהם לא היינו מגיעים לבד, ובאופן כללי – להרחיב את האופקים, ליהנות מכל הטוב שיש למדינה שאנו לא מכירים להציע לנו ולחוות טיול ייחודי, מעניין ומרהיב ביופיו. כיום, אנשים רבים בוחרים לצאת לטיול מאורגן לקובה, קוסטה ריקה ועוד, ואף לשלב בין מספר יעדים קרובים על מנת למצות את הטיול עד תום. לפניכם כל מה שחשוב לדעת על טיול מאורגן לקובה וקוסטה ריקה.

קוסטה ריקה

קוסטה ריקה היא מדינה מגוונת ביותר, המשלבת תיירות ויופי יוצא דופן. הטבע בקוסטה ריקה מרהיב ביופיו: במדינה שמורות בעלי חיים רבות, חופים יפהפיים, הרי געש ונהרות. טיול בקוסטה ריקה מבטיח לנו מפגש עם שלל מאפייני טבע שונים, מקומות בילוי ייחודיים ומעניינים ופארקים רחבי ידיים. עניין זה מבטיח שכמעט כל אדם הנוסע לטיול בקוסטה ריקה, יוכל למצוא את הנישה שלו ולהתאים לעצמו טיול לפי ההעדפות האינדבידואליות שלו.

קובה

קובה הינה המדינה המאוכלסת ביותר באיזור האיים הקאריביים. מדובר, למעשה, באי ענק (הגדול ביותר בקאריביים), השוכן בין הים הקאריבי לבין צדו הצפוני של האוקיינוס האטלנטי. טיול בקובה מבטיח למטיילים מפגש מיוחד ומעניין עם התרבות הקובנית, שקט ושלווה. אחד האיזורים המתויירים ביותר בקובה הינו העיר הוואנה – העיר הגדולה ביותר בקאריביים. בעיר מועדוני ממבו וסלסה רבים, סיגרים איכותיים ורום, לצד מכוניות וינטג' ייחודיות, איקונוגרפיה של צ'ה גווארה ועוד. מדובר באיזור מגוון ותוסס, המהווה מוקד נפלא לתיירות ומשלב בין קצב נינוח לטיול תוסס ומקפיץ. 

למה כדאי לשלב דווקא בין קובה לקוסטה ריקה בטיול מאורגן?

קובה וקוסטה ריקה שוכנות שתיהן במרכז אמריקה, וקרובות אחת לשנייה מבחינה גיאוגרפית. ייתכן שמסיבה זו, אנשים רבים בוחרים לשלב בין שתי המדינות הללו בעת טיול למרכז אמריקה. פרט לקרבה הגיאוגרפית של שתי המדינות, כדאי לדעת כי קובה וקוסטה ריקה ממש "משלימות" האחת את השנייה. בניגוד לקוסטה ריקה המתויירת מאוד, קובה נחשבת עדיין למדינה מעט "בתולית", אליה לא מגיעים תיירים רבים. עניין זה מאפשר לשלב בין טיול בקצב סוער ואינטנסיבי, לבין טיול רגוע ונינוח יותר, וכך למעשה ליהנות מכל העולמות. 

למה דווקא טיול מאורגן לקובה?

אנשים רבים מעדיפים לבצע מחקר מקיף על היעדים התיירותיים שאליהם הם מעוניינים לנסוע, ולנסוע לבד, ללא עזרה של מדריך ולא במסגרת של טיול מאורגן כמו טיול מאורגן לקוסטה ריקה. אין ספק כי לשיטה זו היתרונות שלה, אך עם זאת, חשוב מאוד לדעת שבמרבית המקרים, גם כאשר האינטרנט מלא במידע על היעד התיירותי שלנו – חוויית הטיול תהיה שונה מאוד מחוויית טיול מאורגן. במסגרת טיול מאורגן, לרוב ניחשף לאיזורים אותם לא היינו מכירים לעולם אם היינו מטיילים באופן עצמאי, עניין ההופך את חוויית הטיול למיוחדת ועוצמתית יותר, ומאפשר לנו לנצל את הטיול עם תום.