טיפול שיניים בחו"ל

Costa-Rica

קוסטה ריקה - המקום המושלם לחופשה המושלמת.

טיפול שיניים בחו"ל

טיפול שיניים בחו

רוצים לדעת מה יקרה אם אתם בחופשה ולפתע יש לכם כאב שיניים? לפני נסיעה לטיול בחו"ל, אנו דואגים לביטוח נסיעות, נרתיק תרופות למקרי חירום ומבחינת רובנו אנחנו "חסינים" ומוכנים לדרך.  כאבי שיניים הן אחת התופעות שקשה להתעלם מהן בזמן טיול.  לעיתים הכאב מפתיע ואינו מרפה. כך שגם בנסיעה קצרה יחסית של מספר ימים כאב שיניים יכול להיות גורם מכריע בהנאה וזמן השהייה שלכם ביעד הטיול.

האם כדאי לעבור טיפול שיניים במדינה זרה?

השאלה המתבקשת היא – מה רמת הכאב, האם ניתן לדחות טיפול כזה עד החזרה לארץ או שזה מקרה דחוף שמחייב טיפול כדי להפיג את הכאב.

במדינות אפיק וברוב מדינות המזרח הרחוק כדאי להימנע מטיפולי שיניים. רוב הרופאים אינם מוסמכים או בעלי רישוי לרופאי שיניים (למעט הונג קונג ויפן).

באירופה המערבית אין שום חשש ורפואת השיניים הן מהמתקדמות בעולם, מולם מדינות כמו רומניה ובולגריה פחות מפותחות בתחום רפואת השיניים.

במדינות דרום ומרכז אמריקה ישנם מרכזים של "למטייל" בהם מוענק טיפול רפואי לישראלים. בתחום רפואת השיניים יש שינויים ועדוכנים ולכן כדאי לברר בהתאם למקום בו אתם נמצאים האם יש רופא דובר אנגלית או בעיר סמוכה רופא מומלץ. המקומיים אוהבים לעזור והם יפנו אתכם למקום הטוב ביותר.  כמו בכל מקום רמת ההיגיינה, המכשירים והידע של כל רופא שונים זה מזה. לכן רופא דובר אנגלית היא "תו איכות" בין רופאי השיניים במדינות מרכז אמריקה.

בערים הגדולות כמו פנמה סיטי שבפנמה וסאן חוזה בקוסטה ריקה מציאת רופא לא אמורה להיות מסובכת או יקרה.

רק בריאות!