חופשות סקי חמות -כל היעדים הנחשקים

Costa-Rica

קוסטה ריקה - המקום המושלם לחופשה המושלמת.

חופשות סקי חמות -כל היעדים הנחשקים

חופשות סקי חמות -כל היעדים הנחשקים

החורף הגיע ואיתו השלג- אמנם בישראל יש השנה קצת שלג בחרמון ועוד לא אבדה התקווה לקצת שלג אולי גם בירושלים אבל למי שמחפשים לעשות סקי מוצלח ישראל היא כמובן לא היעד הראשון ברשימה. לעומת ישראל יש לא מעט יעדים אחרים שמאוד מומלצים לבילוי חופשות חורף מושלמות והאמת היא שמומלץ לעשות בחלק מהן סקי לא רק בחורף אלא גם באביב ואפילו בקיץ.
אז שימו כובע משקפת וכפפות ובואו נצא לסיור קצר באתרי הסקי הכי שווים לביקור.
כשמדברים על חופשות סקי מדברים בראש ובראשונה על יעדים באירופה. הסיבה היא שהנסיעות לאירופה עבור ישראלים קרובות ולא צריך לבזבז יום שלם על הנסיעה לעומת טיסות ליעדים רחוקים יותר ולכן היעדים האירופאים יופיעו בראש הרשימה שלנו. בנוסף, בהרבה אתרי סקי באירופה תוכלו לשלב בנוסף לחופשות הסקי גם ביקור בערים עצמן מה שרק יוסיף לחוויה נופך נוסף.
בראש הרשימה שלנו נמצאת איטליה- שהיא ללא ספק אחת מהיעדים הכי מתויירים של הישראלים ובעולם כולו.

היעדים החמים לחופשת סקי

בארץ המגף מספר אתרי סקי נחשבים ביותר – באזור סלה רונדה -אתר ואל גרדנה (Val Gardena) הצפוני יותר, או ואל די פאסה (Val di Fassa) הממוקם יותר בדרום ובו נמצאים האתרים קאמפיטלו (Campitello) וקנאציי (Canazei). . בנוסף מומלץ מאוד לגלוש גם באזור מעבר טונאלה (Passo Tonale),. בחבילות סקי לאיטליה ניתן לשלב ביקורי בעיירות הציוריות האיטלקיות שמסביב לאתרי הסקי וכמובן ביקור בערים גדולות שבהן תנחתו.
יעד נחשק נוסף הוא צרפת- וואל תורן (Val Thorens) ששייך לאזור הסקי הקרוי "שלושת העמקים" במחיר אטרקטיבי למי שמחפשים חוויית גלישה אולטימטיבית ולא יקרה מדי הכוללת בנוסף לגלישה גם בילויים נוספים ארוחות ולינה.
אחת המדינות המתויירות יותר בשנים האחרונות היא פולין- זאקופנה (Zakop ane) מדובר בחוויית סקי מהנה במיוחד למי שיש לו גם שורשים פולניים ודובר את השפה המקומית. חבילות סקי זולות יכולות להיות לא רק בפולין אלא גם בצכיה-לאתר שפינדלרוב מליןץ (Spindleruv Mlyn).

חבילות סקי זולות

יעד נחשק נוסף באירופה הוא אוסטרייה -בה ממוקמים האתרים אישגל (Ischgl), זולדן (Solden) וסן אנטון (St. Anton).או באתר מאיירהופן.
חופשת הסקי הזולה ביותר תהיה בבולגריה באחד משני האתרים בורובץ (Borovetz) בהרי רילה, מדרום לסופיה, או באתר באנסקו (Bansco) שנמצא בהרי פירין, או באנדורה באתר בוואלנורד (Vallnord)או באפשרות נוספת באתר גראנד וליר (Grand Valira)
קיימות חבילות סקי שיוכלו לאפשר לכם חופשה מושלמת שתכלול גם גלישה ברמה שתתאים לכם- מתחילים מתקדמים וגם לינה ברמת האירוח שתרצו- שלושה -חמישה כוכבים וסיורים ובילויים נוספים בעיירות או ערים לבחירתכם. תוכלו למצוא חבילות במחירים החל מ504 יורו ועד 2000 יורו לאדם.