כך תשמרו על הרגליים במסלולי הליכה ארוכים בטיול בחו"ל

Costa-Rica

קוסטה ריקה - המקום המושלם לחופשה המושלמת.

כך תשמרו על הרגליים במסלולי הליכה ארוכים בטיול בחו"ל

כך תשמרו על הרגליים במסלולי הליכה ארוכים בטיול בחו

נוסעים לחו"ל למטרות טיולי טראקים? נמנים על מטיבי הלכת ועתידים לצאת לחו"ל למסלולי הליכה ארוכים במיוחד? זה הזמן לדעת הכול על הדרכים השונות באמצעות תוכלו לשמור על רגליכם ולהימנע מפציעות גופניות לאורך המסלול...


אחת ההמלצות הנפוצות ביותר לכל מיטבי הלכת שביניכם היא כמובן רכישה של זוג נעלי הליכה המותאמים בין היתר להיקף שעות ההליכה היומית שלכם ולסוג מסלול ההליכה עליו אתם עתידים לצעוד. החשיבות הנלווית לסוג הנעליים והתאמתם למידותיכם הינה רבה, אך בנוסף אליה מומלץ לשים לב גם להמלצה נוספת הקשורה לכפות הרגליים והיא רכישת מדרסים לשמירת בריאות הרגל. מדרסים המיועדים למיטבי הלכת שביניכם האוהבים לטייל במסלולי הליכה ארוכים בארץ או בחו"ל הם המדרסים האורטופדיים המיוצרים מחומרי גלם שונים כגון: פוליפרופילנים, תרמופלסטיים ו-פולימרים. מדרסים אלו מותאמים עבור כל אחד ואחת מביניכם באופן אישי וזאת לאחר בדיקות התאמה מקדימות במסגרת מתבצע הליך אפיון של כל אחת מכפות רגליכם.


רכישה של מדרסים אורטופדיים לקראת טיולי הליכה בחו"ל הינה פעולה מומלצת גם עבור אילו מביניכם הנמנים על מטיבי הלכת וגם עבור אילו מביניכם היוצאים בפעם הראשונה בחייהם לטיול טראקים בחו"ל. כמו כן, ישנן פעולות נוספות באמצעותן תוכלו לשמור על רגליכם וכפות רגליכם לאורך מסלולי ההליכה הארוכים במסגרת טיולי טראקים בחו"ל.

פעולות אלו כוללות בין היתר:

• הצטיידו במספר זוגות נעליים היכולות להתאים למסלולי הליכה שונים (נעלי ספורט לצעידה על אספלט ומסלולים סלולים, נעלי הליכה לטראקים בחיק הטבע וכו) והפקידו להחליף בין זוגות הנעליים בהתאם לאופי המסלול.
• הצטיידו בשני זוגות מדרסים אורטופדיים המותאמים לכפות רגליכם וזאת על מנת להחליף ביניהם במקרה ואחד מהם נרטב.
• הצטיידו בכמות גדולה של גרביים
• רכשו מגיני ברכיים
• הצטיידו בטלק לכפות הרגליים ומשחות רגליים ופנקו את רגליכם מדי יום עם סיום מסלול ההליכה
• הקפידו לגזור את ציפורני כפות הרגלים מדי מספר ימים
• הצטיידו במספר זוגות שרוכים המותאמים לכל אחת מנעלי ההליכה ונעלי הספורט שברשותכם
• בסוף יום ההליכה, שכבו על הגב והניחו את רגליכם על כיסא או מקום מגובהה יותר וזאת על מנת לאפשר זרימת דם לכל חלקי הרגל

לסיכום, אחת ההמלצות היעילות ביותר לשמירה על בריאות הרגלים וכפות הרגליים במהלך טיולי מסעות רגליים בחו"ל הינה רכישה של מדרסים אורטופדיים המותאמים באופן אישי לכפות רגליכם.