חופשה מושלמת באירופה בחגי תשרי

Costa-Rica

קוסטה ריקה - המקום המושלם לחופשה המושלמת.

חופשה מושלמת באירופה בחגי תשרי

חופשה מושלמת באירופה בחגי תשרי

חגי תשרי הם הזמן המושלם לטייל באירופה, בשל החופשה מן העבודה ומן הלימודים וכמובן מזג האוויר הנעים השורר ברוב מדינות אירופה בתקופה זו.

ואכן נופשים ישראלים רבים בוחרים תקופה זו על מנת לצאת וליהנות מטיול משפחתי באחת מערי אירופה היפיפיות, כאשר ה"קושי" היחידי העומד בפניהם הוא לבחור באיזו מדינה כדאי לנפוש ובאיזו דרך, כלומר : האם לנסוע לחופשה משפחתית סטנדרטית הכוללת בתי מלון וטיולי כוכב באחת מהרי אירופה או לצאת לחופשה ייחודית ומעניינת יותר שכוללת את הטרנד החם ביותר בעולם התיירות באירופה שהוא חופשת קמפינג עם המשפחה שעל כך יעידו מעל לשמונת אלפים אתרי הקמפינג הפזורים בנקודות האטרקטיביות ביותר באירופה.

בחופשת קמפינג תוכלו ליהנות משקט יחסי ומנופים ייחודיים עם אפשרות ניוד גבוהה שפוטרת אתכם מן הצורך להחליט על יעד ספציפי אחד היות ותוכלו לבקר במספר מדינות אירופיות בטיול אחד. לאנשים שאוהבים את השקט והנופים שמציעים אתרי הקמפינג אך פחות מתחברים ללינה באוהל או בקרוואן ללא התנאים הנוחים שהורגלנו אליהם בחופשה, ישנה האופציה של כפרי הנופש שהם בעצם כפרים המיועדים לנופש בלבד כשבשטחם ישנם בקתות מאובזרות לחלוטין כשלצדם שטח פרטי קטן המיועד לנופשים בבקתה בלבד, מעבר לאזור המגורים ישנו שטח ציבורי בכפר זה המציע שלל מתקנים ופעילויות לכלל האורחים בכפר הנופש כך שניתן ליהנות משני העולמות גם יחד.

יעד מומלץ לבילוי מסוג זה הוא גרמניה שכן סצנת כפרי הנופש ביעד זה מאוד מפותחת וניתן למצוא דילים לברלין במחירים נוחים מאוד ולשלב טיסות לברלין עם בילוי של סוף שבוע בכפר נופש באזור, 

 

שילוב מנצח לטיול מיוחד ובלתי נשכח 

 

אופציה נוספת היא לשלב את החופשה בברלין עם חופשה באמסטרדם בדירות באמסטרדם מדהימות שבה יוכלו ילדי המשפחה ליהנות מהאטרקציות הנהדרות שמציעה העיר כמו : מוזיאון השעווה של מדאם טוסו, גן החיות ארטיס , פארק השעשועים TunFun ועוד...

ישנן דרכים רבות לנוע ממדינה אחת לשנייה כמו רכב שכור או רכבת כאשר לכל אחת מן האפשרויות יתרונות משלה ברכב נסיעה תימשך בין שש לשבע שעות והיתרון הוא שברגע שתגיעו לאמסטרדם יהיה ברשותכם רכב לתייר בעיר בעזרתו ובנוסף על כך במהלך הדרך תוכלו לעצור ולבקר בכל נקודה שמתחשק לכם.

ברכבת לעומת זאת הנסיעה תימשך שש וחצי שעות והיתרון הגדול הוא שתוכלו ליהנות מן הנוף ולנוח בזמן הנסיעה מבלי לבזבז כוחות או לטעות בדרך, ישנה גם האופציה של רכבת לילה אשר מציעה קרונות שינה מאובזרים ונוחים שזה בעצם מרגיש כמו ללכת לישון במלון בברלין ולהתעורר באמסטרדם, אמנם הנסיעה ברכבת לילה היא איטית יותר אך זה לא אמור לשנות לכם היות ואתם ישנים בזמן זה.

בדרך זו אחרת תוכלו לבקר בברלין ובאמסטרדם גם יחד במהלך חופשה אחת ותיחסך ממכם הטרחה של לחפש דילים לברלין בנפרד ודילים לאמסטרדם.