חופשה חלומית להולנד עם הילדים

Costa-Rica

קוסטה ריקה - המקום המושלם לחופשה המושלמת.

חופשה חלומית להולנד עם הילדים

חופשה חלומית להולנד עם הילדים

ישנם מספר יעדים בעולם הנחשבים אידיאלים עבור טיולים משפחתיים עם הילדים שכן מקומות אלו מותאמים במיוחד עבור המשפחות עם דגש על הילדים.

אחת מן המדינות המדוברות היא הולנד, שכן, חופשה משפחתית באמסטרדם הוא שם נרדף לחופשה משפחתית מוצלחת !!

כמו כן, קיימים אין ספור דילים להולנד היות והולנד הינה יעד מושלם לטיול עם המשפחה ממגוון סיבות כגון : 

 

אטרקציות, דרכי הגעה, שינוע ואפשרויות לינה 

 

האטרקציות בהולנד הן רבות ומגוונות הכוללות אשר יתאימו לכל אחד מבני המשפחה , בין אטרקציות אלה תוכלו למצוא: פארקי שעשועים רבים, מוזיאונים מעולים, שווקים, וטבע מדהים.

בכל הנוגע לפארקי שעשועים הולנד היא אחת המדינות המובילות באירופה הן במספרם והן באיכותם של פארקי שעשועים אלו , בין פארקי השעשועים המומלצים ביותר תוכלו למצוא את פארק דאונרל, פארק וואליבי, פארק לינהוף, פארק הקופים, הפארק הלאומי ההולנדי, פארק פאן פורסט ועוד רבים וטובים כאשר כל פארק הוא ייחודי ומיוחד בפני עצמו ולכל אחד מהם אטרקציות ומתקנים ייחודיים לו. 

בכל הנוגע למוזיאונים בהולנד ניתן למצוא מגוון רחב במיוחד של מוזיאונים החל ממוזיאונים השמורים לאומנות עילית ולאמנים מפורסמים במיוחד כדוגמת וינסנט ואן גוך ועד למוזיאונים קלילים יותר המותאמים במיוחד לילדים.

בכל הנוגע לשווקים תוכלו למצוא ברחבי הולנד כולה שלל של שווקים מעניינים המתמחים בסוגים שונים של סחורה ושל אוכלוסייה, הטיול בשווקים אלו הינה חוויה מיוחדת ומלהיבה לכל המשפחה וכולם יוכלו ליהנות מחוויה זו !

בכל הנוגע לטבע בהולנד ישנו טבע מיוחד וייחודי המזוהה כל כך עם הולנד - הירוק עד שמסביב שמלא בצאן ובבקר המסתובבים בשטחיו הפתוחים, הולנד מתאפיינת לרוב בנוף שטוח וירוק אשר משובץ בשלל נחלים ואגמים אשר מוסיפים לחגיגה היפיפייה שנקראת הולנד.

לינה -  בהולנד ישנן אפשרויות לינה רבות כאשר מרביתן מותאמות ללינה משפחתית או קבוצתית בין אפשריות הלינה בהולנד תוכלו למצוא את כפרי הנופש למשפחות שהם מין כפרים קנים שבשטחן פזורות להן בקתות המשמשות כל אחת מהן לאירוח של משפחה או קבוצה.

הבקתות מגיעות מאובזרות לחלוטין ומאפשרות שהות נוכה ופרטית של המתאכסנים שכן לכל אחת מן הבקתות ישנו אזור פרטי אשר מיועד למתארחים בבקתה ספציפית זו , מעבר לאזור הפרטי המשויך לכל בקתה ישנו בכפר הנופש גם אזור כללי הפתות לכלל המתארחים בכפר ובו תוכלו למצוא שלל מתקנים ואטרקציות לשימושם של כלל האורחים כגון : בריכה, מגרשי משחקים ועוד. 

דרכים -  הדרכים בהולנד הן בטוחות ונוחות במיוחד והן מסומנות בשילוט והכוונה ברורים וקלים להבנה.