מסע בקוסטה ריקה

Costa-Rica

קוסטה ריקה - המקום המושלם לחופשה המושלמת.

מסע בקוסטה ריקה

מסע בקוסטה ריקה

הטיול הגדול – מסע בקוסטה ריקה

אמריקה היא יבשת כלל האפשרויות, המקום בו הכל קורה וחלומות מתגשמים. עבורנו, הישראלים, אמריקה בכללותה נחשבת התגשמות כל החלומות ומעבר לאנשים אשר עושים מעבר של ממש ומעתיקים את חייהם אל היבשת, עבור חלק ניכר מדובר ביעד נחשק לטיול. מאחר והיבשת כה גדולה ומאגדת בתוכה ארצות בעלות מניפה תרבותית שונה, נדמה שיבשת אמריקה לנצח תישאר מסקרנת מאחר ויש בה תמיד מה לגלות.

ישראלים רבים מוצאים בחלקה הדרומי של היבשת מענה אמיתי לחופשה מפנקת, התנתקות משגרת החיים הקדחתנית וליקוט חוויות אשר עתידות ללוות אותם לכל החיים, כך שיעד כדוגמת קוסטה ריקה הינו בין החביבים על הישראלים – החל מאלו אשר עושים את הטיול הגדול של אחרי הצבא ועד זוגות פנסיונרים שיוצאים לגלות את העולם.

רגליים על הקרקע, הלב בעננים

כאשר מדובר בדרום אמריקה, מדובר המון פעמים על טיולים רגליים. רבים המטיילים אשר אוהבים לחקור את יעד הטיול שלהם דרך הרגליים תוך המנעות כמעט כוללת מהתניידות בתחבורה הציבורית, בה משתמשים רק מעת לעת במעברים ממקומות מרוחקים. הרי שלטיולים רגליים יתרונות רבים כאשר זה הבולט ביותר הוא העובדה כי אפשר לגלות פנינים ואוצרות בעוד שבנסיעה בתחבורה ציבורית פוסחים על איזורים שלמים.

מה לוקחים איתנו?

בטיולים מסוג זה, כאשר רוב הזמן הולכים ומגלים את היעד דרך הרגליים, חשוב להצטייד במספר חפצים חשובים אשר הינם בגדר חובה. ראשית, ולפני הכל, חשוב לעשות כל שביכולתנו על מנת לשמור על תקשורת עם חבריינו המטיילים וכמובן עם היקרים לנו בארץ. מאחר והטיול הינו טיול רגלי, המון פעמים נמצאים באיזורים אשר אינם תחת כיסוי מלא של קליטה ומטיילים רבים נותרים לא זמינים, דבר אשר עלול להיות קריטי במצבי חירום.

לכן, טלפון לוויני למטייל הינו בדיוק המענה עבורכם המטיילים הרגליים. בעוד שבנסיעות לאירופה אנחנו מצטיידים בטלפון הנייד שלנו ומסתפקים בו, בטיולים שכאלו חשוב מאד להצטייד במי שעלול להיות יד ימינינו בעת צרה והוא טלפון לוויני למטייל. הטלפון הזה בדומה לטלפון נייד אחר, מאפשר כיסוי מלא של קליטה, גם במקומות קיצוניים כמו אוקינוסים, הרים גבוהים או מקומות נמוכים.

מעבר לטלפון הלוויני אשר ידאג שנהיה בקשר רציף, עלינו להצטייד בציוד אישי שנכין אותו מראש שיתכן וכי לא נוכל לרכוש אותו במהלך הטיול בעת שנהיה בתנאי שטחי קיצוניים. חשוב להביא איתנו עוד מהארץ ערכת עזרה ראשונה, תרופות אישיות במידה ואנו נוטלים, מספיק מזון לפרק הזמן הראשון בטיול וכמובן בגדים חמים.

נדמה שקוסטה ריקה היא כל מה שנוכל לבקש – יעד חלומות אשר מגלם בתוכו הרפתקאות, חשיפה לאוצרות טבע וחוויה רוחנית אשר יתכן וחיכינו לה כל חיינו. מדובר על יעד שיכול להתאים לכל מנעד גיל ומתאים את עצמו במסלול ייחודי לכל אחד.