חופשת שייט, האם כדאי ?

Costa-Rica

קוסטה ריקה - המקום המושלם לחופשה המושלמת.

חופשת שייט, האם כדאי ?

חופשת שייט, האם כדאי ?

גם אם אתם מטיילים ברחבי העולם, חופשה ליעד קרוב כמו יוון תמיד נוחה, קלילה וזורמת.

האיים ביוון הינם איים קסומים אשר מוכיחים לנו בכל פעם מחדש שגן עדן נמצא ממש קרוב אלינו. באיים הללו ניתן ליהנות מחופש מוחלט, ים ללא גבולות ושקיעות מרהיבות. אטרקציות, ברים, פאבים ואירועים בשפע. כמו כן, ניתן לומר שגם האוכל המקומי ישאיר אתכם עם חיוך על השפתיים, ללא ספק.

 

במאמר הבא נציין את המקומות האטרקטיביים ביותר לעגינה במהלך ה - שייט ביוון, מקומות אלה נחשבים כיעדי חובה בעבור חובבי השייט והיעדים האקזוטיים. כמו כן, נציין מספר אטרקציות פופולאריות באיים.

 

היכן חייב להגון

ישנם אינספור מקומות הגינה ביוון, אולם איים מסוימים מתעלים מעל האחרים. האיים הללו יספקו לכם את נופיו של הטבע בצורתם הבתולית ביותר, כך שתוכלו ליהנות ללא הפרעות מיותרות.

נקסוס - האי נקסוס הוא אי יפה למדי, כזה אשר מאופיין בעיקר במים הצלולים שבו. כמו כן, האווירה באי נעימה וניתן ליהנות בו מאוכל יווני מקומי, כזה אשר משאיר טעם לעוד.

פקסוס - אי קטן למדי אשר ההגעה אליו היא מעט מסובכת. בכל מקרה, דעו לכם שמדובר באחד מהאיים המיוחדים ביותר שיש ליוון להציע. האי מוקף במים צלולים באופן מפליא, כזה שצריך לראות בשביל להאמין. כמו כן, באי תוכלו ליהנות משפע מאכלים מקומיים טעימים למדי.

 

אטרקציות מובילות באיים

כאשר מדברים על אטרקציות באיים הפופולאריים של יוון, ללא ספק ניתן לומר שהאטרקציות המובילות הן אלה שמערבות פעילות ימית, כדוגמת צלילה או ספורט ימי. האיים מציעים חופים רבים, וכתוצאה מכך קיים שפע אטרקציות ימיות.

צלילה

ניתן לעבור באיים קורסי צלילה על שלל סוגיהם, כאשר המדריכים הינם מומחים מאירופה אשר הבינו כי האקלים היווני מתאים לאורח חייהם. חוויית הצלילה באיזור היא מיוחדת במינה, והדגה הינה הדגה האופיינית לים התיכון, כמו זו המצויה בישראל.

ספורט ימי

 

באיי יוון, ובעיקר באיים שב - צפון יוון ניתן ליהנות משפע של ספורט ימי. תוכלו ליהנות מכל דבר אשר קשור לתחום, בין אם מדובר בסקי, באבובים, בקיאקים או בסירת פדאלים. דעו לכם שהכל מושכר גם במחירים נוחים למדי באופן יחסי.