טיול לקוסטה ריקה

Costa-Rica

קוסטה ריקה - המקום המושלם לחופשה המושלמת.

טיול לקוסטה ריקה

טיול מאורגן לקוסטה ריקה, חוויה בלתי נשכחת

טיולים מאורגנים לדרום אמריקה הם חוויה שכל אחד צריך לנסות לפחות פעם בחיים. אם אתם חושבים על טיול של אחרי צבא או מעוניינים
לקחת את המשפחה לטיול עם נופים מרהיבים שעוד לא ראיתם, או לצאת כזוג לטיול ספורט אתגרי - טיולים מאורגנים לקובה וקוסטה ריקה יכולים
להיות הדרך הנפלאה להכיר את דרום אמריקה. מדוע מדובר בחוויה בלתי נשכחת אתם שואלים?

מה אפשר לראות בביקור או טיול מאורגן לקוסטה ריקה?

טיול לקוסטה ריקה כולל בתוכו שילוב של טבע פראי ונופים טרופיים מיוחדים. מתי יצא לכם בפעם האחרונה לראות הר געש למשל -
בקרו בהר ארנל? או לבקר במקום בו אלפי סוגים של בעלי חיים שונים מעופפים, זוחלים, ורצים לצדכם בזמן שאתם מסיירים בפארק להנאתכם.
קוסטה ריקה, כמו מרבית דרום אמריקה אינה איזור עשיר, אך תיירים רבים שמגיעים לסיור באזור הפכו את תושביה לידידותיים למרות שרובם אינם שולטים בשפה האנגלית.
במיוחד בשל כך, שווה לצאת למדינה הזו דווקא בטיול מאורגן.
חובבי המים יהנו מהמפלים והמעיינות החמים הרבים הנמצאים במדינה. בטיול מאורגן לקוסטה ריקה תוכלו לעצור במפל לה פורטונה,
וכן למרגלות הר הגעש ארנל תוכלו למצוא מגוון מעיינות שמתחממים בזכות הפעילות הוולקנית בלוע ההר (אל תדאגו - הוא לא התפרץ כבר מספר שנים).

שמורה בקוסטה ריקה ששומרה בזכות ילדי בית ספר שוודים

תוכלו גם לבקר ביער גשם עם סיפור מיוחד. ילדי בית ספר בשוודיה הרחוקה שמעו על הסכנה שבאבדן יערות הגשם בקוסטה ריקה, והחליטו לגייס כספים על מנת להגן על ירות הגשם.
"יער הגשם הנצחי של הילדים" הוא פנינה ששומרה בזכות כספים שגוייסו מכמה עשרות מדינות - וכך חזונם של ילדי כיתה ד' הוגשם - והיער זכה לשמו המיוחד בזכות זאת.
טיולים מאורגנים לקוסטה ריקה מגוללים את סיפורם של הילדים, ומציגים לכן את פינות החמד בשמורה ענקית זו המשתרעת לאורך אלפי קילומטרים.

למה לצאת דווקא עם טיול מאורגן לקוסטה ריקה ולא לבד?

היתרון של טיול מאורגן לקוסטה ריקה הוא היכולת לחוות את כל האטרקציות שמציעה המדינה הנפלאה הזו בזמן קצר, ומבלי להיות תלויים במדריכים המקומיים.
טיול מאורגן לקובה וקוסטה ריקה השוכנות בסמוך, חושף אתכם למערות משולבות מאובנים, להרי הגעש, לגנים בוטאניים ולפארקים רחבי ידיים,
שהייתם מתקשים להגיע אליהם ללא הקבוצה. טיול מאורגן גם מאפשר לכם להנות מחווייה של טבע עוצר נשימה, בצורה בטיחותית ומבלי להסתכן.

רוצים לנקות את הראש ולשבור את השגרה - צאו לטייל!

לסיכום טיול מאורגן לקוסטה ריקה הוא הדרך הנפלאה והנוחה ביותר לחוות את המדינה הזו. קרבתה לקובה מעודדים צעירים רבים לצאת לטיול משולב,
ולחזור הביתה עם תמונות מרהיבות כמו שרק נוף טבעי ופראי בסגנון דרום אמריקאי יכול להציע. הזמינו עוד היום טיול מאורגן לקוסטה ריקה ושברו את השגרה.