טיול מאורגן לאיי הגלפגוס וקוסטה ריקה

Costa-Rica

קוסטה ריקה - המקום המושלם לחופשה המושלמת.

איי הלאפגוס וקוסטה ריקה

מתכננים חופשה בחו"ל? אם נמאס לכם מטיולי שופינג באירופה, אולי שווה לבדוק אפשרויות חדשות. אחד היעדים הפופולאריים הוא קוסטה ריקה, ובזכות הקרבה שלו לקבוצת איים מרהיבה, איי הגלאפגוס רבים משלבים טיול לקוסטה ריקה עם איי הגלאפגוס.

בתקופה זו אפשר להשיג כרטיסים מוזלים במיוחד וחבילות אטרקטיביות ולצאת לחופשה משולבת - טיול לקוסטה ריקה וביקור באיים. אז תוכלו למצוא בשתי פינות החמד הללו?

מי אתם איי הגלאפגוס?

איי הגלאפגוס הם קבוצה של איים געשיים שנמצאים באוקיינוס השקט. האיים נשלטים על ידי אקוודור ושייכים לפארקים שלה. מספר התושבים שמתגוררים באיים מגיע לכ-25,000 איש כאשר השפה הנפוצה במקום היא ספרדית. 

איי הגלאפגוס מכילים כשלושה עשר איים בעלי שטח רב וכשישה איים בעלי שטח קטן, לכל אי יש קסם משלו ולכן מומלץ להקציב לטיול זמן רב. המאפיינים המרכזיים של האיים הם שהם מכילים שפע בעלי חיים שאינם חוששים מבני האדם, כך שמדובר על חופשה נפלאה עבור חובבי בעלי החיים.  את הטיול באיים רבים מתחילים מהעיירה פוארטו, בירתה של סנטה קרוז (האי המרכזי של איי הגלאפאגוס ואחד המקומות האהובים ביותר על התיירים שמגיעים לאיים. מומלץ להגיע למקום באמצעות ספינה ולנוע בין אי לאי יחד עם מדריכי טבע שיסבירו על המקומות. בספינה ניתן לנוח, לאכול ולצבור אנרגיות לטיולים מהנים נוספים. מכיוון שאיי הגלאפגוס קרובים לקוסטה ריקה מחליטים מטיילים רבים לשלב ביניהם.

מי את קוסטה ריקה?

קוסטה ריקה מתאימה לכולם והיא ידועה בתור בירת הגלישה של מרכז אמריקה, לכן היא מושכת גולשים מתחילים וגולשים ברמה מתקדמת. טיול לקוסטה ריקה מפגיש את המבקרים עם חופים מרהיבים, תרבות מעניינת והרי געש פעילים. טבע בקוסטה ריקה הוא אלמנט נוסף שמשפיע על בואם של התיירים, המקום עשיר בצמחייה ומכיל מגוון זנים של צמחים, בעלי חיים, ביניהם: תנינים, קופים, איגואנות, צבים ענקיים, טפירים (יונקים שדומים לחזירים), חוטמנים (חיות שמזכירות דביבונים) וציפורים. אם נהיה מדויקים נוכל לומר שרבע משטחה  של קוסטה ריקה מכיל שמורות טבע. 

נוסף על הנופים הקסומים יכולים המטיילים ליהנות מטרקים בטבע, לצאת לטיולי אופניים, לצלול, לדוג ולשלב רפטינג. המעוניינים לבקר בעיר גדולה במהלך הטיול יכולים להגיע לסן חוזה, עיר הבירה.

מעוניינים לצאת לטיול בלתי נשכח שמשלב בין קוסטה ריקה ואיי הגלאפגוס?

אם גם אתם מעוניינים לצאת לטיול בקוסטה ריקה ואיי הגלאפגוס וליהנות מחוויות נפלאות שיישארו אתכם למשך כל החיים תוכלו לשלב בין השניים ואף להצטרף לקבוצה מאורגנת. חברה מקצועית שמתמחה בטיולים מאורגנים שמשלבים בין קוסטה ריקה ואיי הגלפאגוס תאפשר לכם להגיע למקומות היפים ללא תכנון מוקדם ופשוט להתמכר לאווירה ולנופים המרהיבים.

תכננו את הטיול כך שתספיקו לבקר בכל האטרקציות העיקריות במקום, ואל תשכחו להגיע עם מצלמה מקצועית יותר מזו של הטלפון, שכל התמונות והנופים במקום הם המזכרות העיקריות שתרצו להביא אתכם הביתה.